Yücel Yılmaz; "31 Mart zaferiyle AK belediyeciliğe olan hasret bitecek"
Haber
06 Mart 2024 - Çarşamba 14:52 Bu haber 1375 kez okundu
 
Yücel Yılmaz; "31 Mart zaferiyle AK belediyeciliğe olan hasret bitecek"
Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Meclis üyeliği Aday tanıtım toplantısı Önceki Dönem içişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun da katılımıyla gerçekleşti.Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz; Bandırma ve Erdek’in kararını verdiğini, 31 Mart zaferiyle AK belediyeciliğe olan hasretin biteceğini söyledi.
Bandırma Haberi
Yücel Yılmaz;

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir, MHP İl Başkanı Niyazi Tunç, AK Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Cemal Öztaylan, AK Parti Erdek Belediye Başkan Adayı Turan Gün ve Cumhur İttifakı gönüllüleri Bandırma ve Erdek’te sokak sokak dolaşıp, gönüllere dokundu. Önceki Dönem İçişleri Bakanı, İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu’nun katılımıyla Bandırma meclis üyeleri tanıtım toplantısını gerçekleştiren AK kadrolar, Vekil Soylu ile birlikte Bandırma Karadenizliler Derneği’ni ziyaret etti.


“Erdek’te izin çok Erdekli de hatırın çok”, “Sizi seviyoruz çünkü sokak hayvanlarını seviyorsunuz” yazılı döviz ve pankartla Başkan Yılmaz’ı karşılayan Erdekliler “AK belediyeciliğe olan özlem artık bitsin” dedi. Erdek İlçesi; Tatlısu, Karşıyaka, Çakıl ve Düzler Mahallelerinde esnaf ve hemşehrileri ile bir araya gelen Başkan Yılmaz ve AK kadrolar; Ülkü Ocakları, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Marmara Birlik, Ticaret Odası, Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Şoförler Odası, Ziraat Odası, İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı Erdek Grup Amirliği’ni ziyaret etti.


Her gittiği yerde büyük bir sevgiyle karşılanan Başkan Yılmaz, “Birlik ve beraberlik içerisinde, 31 Mart Zaferi’ne güçlü bir şekilde yürüyoruz. Şehrimize değer katmaya hazırız ve kararlıyız. Şimdiden Bandırma’ya ve Erdek’e AK Belediyecilik Hayırlı olsun!” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yücel, Yılmaz;, "31, Mart, zaferiyle, AK, belediyeciliğe, olan, hasret, bitecek",
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yücel Yılmaz;
Yorumlar
Haber Yazılımı