Bakan Kasapoğlu'ndan Gönen çıkartması
Haber
25 Mayıs 2023 - Perşembe 04:18 Bu haber 1798 kez okundu
 
Bakan Kasapoğlu'ndan Gönen çıkartması
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Gönen'de esnaf ziyareti yaptı, vatandaşlarla çay içti, sohbet etti, deprem felaketinde enkaz başında çalışan itfaiye personeli ile bir araya geldi. Gönen'de halka seslenen Kasapoğlu, Gönen'de gençlik ve spor adına çalışmaların süreceğini söyledi.
Manşet Haberi
Bakan Kasapoğlu'ndan Gönen çıkartması

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Gönen'de esnaf ziyareti yaptı, vatandaşlarla çay içti, sohbet etti,  deprem felaketinde enkaz başında çalışan itfaiye personeli ile bir araya geldi. Gönen'de halka seslenen Kasapoğlu, Gönen'de gençlik ve spor adına çalışmaların süreceğini söyledi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Gönen'de esnaf ziyareti yaptı, vatandaşlarla çay içti, sohbet etti,  deprem felaketinde enkaz başında çalışan itfaiye personeli ile bir araya geldi. Gönen'de halka seslenen Kasapoğlu, Gönen'de gençlik ve spor adına çalışmaların süreceğini söyledi. Bir dizi ziyaret için Balıkesir’e gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Gönen’de esnaf ziyareti yaptı, vatandaşlarla çay içti. Vatandaşlara hitaben konuşan Bakan Kasapoğlu, “Gönenli sporcular, Gönenliler sizleri selamlıyorum. İlginize teşekkür ediyorum. İnşallah Gönen’de gençlik adına, spor adına çalışmalarımız sürecek. Gençlik merkezimiz yükselecek. Bu gençler Gönen’in Balıkesir’in gururu. Bu gençlerin içinden olimpiyat şampiyonları çıkartacağız. Onları desteklemeye devam edeceğiz. İnşallah, 28 Mayıs günü Cumhurbaşkanımıza olan güçlü desteğimizle Türkiye Yüzyılını bu gençler için başlatacağız” dedi.

İlçede esnaflarla selamlaşan ve çay içen Bakan Kasapoğlu, Türkiye’yi derinden sarsan depremde görev yapan itfaiye personelleri ile de bir araya geldi. Arama kurtarma köpeğini seven Bakan Kasapoğlu, desteklerinden ötürü tüm itfaiye ekiplerini tebrik etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bakan, Kasapoğlu'ndan, Gönen, çıkartması,
Yorumlar
Haber Yazılımı