Tuba Torun: Dolarla vekil oluyorlar
Haber
27 Haziran 2022 - Pazartesi 11:14 Bu haber 533 kez okundu
 
Tuba Torun: Dolarla vekil oluyorlar
CHP’li Aykut Erdoğdu’nun eski eşi ile yeni eşi Tuba Torun arasında geçen konuşmanın 2. ses kaydı da sosyal medyaya düştü.
Siyaset Haberi
Tuba Torun: Dolarla vekil oluyorlar

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ile 3.5 ay önce ayrıldığı eski eşi Özge Erdoğdu arasında boşanmadan önce geçen bir konuşma, sosyal medyaya düşmüştü.

 

Özge Erdoğdu, Aykut Erdoğdu ile konuşmasını ve diyalog esnasında kendi görüntülerini içeren kaydı, “Bu kaydı 3,5 ay önce aldım. Eski eşim Aykut Erdoğdu’nun Tuba Torun la ilişkisini öğrendikten hemen sonra… Aykut Erdoğdu beni Tuba ile ilişkisi olmadığına ikna etmeye çalışırken, ‘50 kişi ile yatmış’ dedi. Daha sonra 50 kişi ile yattı dediği Tuba Torun ile evlendi!” metniyle paylaşmıştı.

Bu kayıtta Erdoğdu, o tarihte sevgili oldukları anlaşılan yeni eşi Tuba Torun hakkında skandal ifadeler kullanıyor.

İKİNCİ SES KAYDI

Tartışmalara neden olan kaydın ardından ikinci bir ses kaydı da sosyal medyaya düştü. Twitter’da “Özge” isimli hesaptan yapılan paylaşımda Aykut Erdoğdu’nun ayrıldığı eşi Özge Pomen ile yeni eşi CHP Yüksek Kurul üyesi Tuba Torun arasında yapılan konuşma yer alıyor.

‘DOLARLA VEKİL OLUYORLAR’

Paylaşımda “Dolarla vekil oluyorlar, ben ‘kadın hakları’ diye g*mü yırtıyorum, olamıyorum’ demiştin hatırlıyor musun Tuba Torun. Neyse ki artık partidesin, Aykut Erdoğdu’yu aldın sırada vekillik var” ifadeleri kullanıldı.

Torun, konuşmasında ağlayarak “dolarla milletvekili oluyorlar, ben burada sabahtan akşama kadar kadın hakları diye g*tümü yırtıyorum, şerefsizin bir tanesine inandım, inandığım için de kendimi ortaya koydum ve şu anda ben istifa edeceğim, tamam!” sözlerini kullanıyor.

 
Kaynak: Veryansın TV
Kaynak: Editör:
Etiketler: Tuba, Torun:, Dolarla, vekil, oluyorlar,
Yorumlar
Haber Yazılımı