Sonkurşun Gazetesi - Güney Marmara'nın en büyük haber portalı
Astroloji

 

 

 
Akrep (31.05.2023)
Bu hayatta size neyin fayda sağladığını düşünmelisiniz. Yaşantınızın şu anki gidişatından memnun değilseniz geçmişten bugüne kadar bir değerlendirme yapmanız gerekebilir. Yapıcı bir ruh hali bugün motivasyonunuzu yükseltecektir.
 
Aslan (31.05.2023)
İçinizde taşıdığınız duygulara bir yön vermek isteyebilirsiniz. Bu konuda gerçekten objektif ve akılcı yaklaşıp yaklaşmadığınızı ayırt etmelisiniz. İstekleriniz ve olması gerekenler arasındaki farktan ne kadar az rahatsız olacaksanız doğru noktaya yaklaştınız demektir.
 
Balık (31.05.2023)
Çocuklarınızın davranışları üzerinde sizin ne derece etkili olduğunuzu düşünmelisiniz. Bugün hoşunuza gitmeyen tutumların kendinizde de olduğunu fark edebilirsiniz. Bunu değiştirmek ve iyileştirmeye kendinizden başlamak için iyi bir gün olabilir.
 
Başak (31.05.2023)
Bu hayatta size neyin iyi geldiğini, neyin gerekli olduğunu düşünebilirsiniz. Kurmak istediğiniz geleceğin iskeletini oluşturmak içini de nasıl dolduracağınızı belirleyecektir. Bugün yakaladığınız fırsatları her gün bir önceki günden daha iyi olması için çaba göstermeye çalışın.
 
Boğa (31.05.2023)
İş seçimi ya da değişimi gibi durumlarda önünüze bazı fırsatlar gelebilir. Kendinizi hangi koşulda ve ortamda daha iyi hissedeceğinizi düşünebilirsiniz. Süreci kısaltmak için fikrine güvendiğiniz kişilerle konuşabilir, hayatınızı idame ettirme konusunda bu fırsatların yeterliliğini de hesaba katabilirsiniz.
 
İkizler (31.05.2023)
Her zaman izlediğinizden farklı bir yol izlemenin size hiçbir şey kaybettirmeyeceğini unutmayın. Hiçbir şey yapamıyorsanız bile bir ön hazırlığa başlamanız bile size iyi hissettirebilir. Tecrübe edinmekten çekinmediğinizde hayat da size karşı cesur ve anlayışlı yaklaşacaktır.
 
Koç (31.05.2023)
Size yakışmadığını ya da sizi tamamlamadığını düşündüğünüz durumlar karşısında aşırı tepki gösterebilirsiniz. Bu tepkilerin yalnızca sizi zorda bırakacağınız bilmelisiniz. Bugün soru işaretlerinize bir netlik kazandırın, istekleriniz ve sorumluluklarınız arasındaki dengeyi doğru kurun.
 
Kova (31.05.2023)
Bugün evinizden ya da rahat hissettiğiniz başka bir yerden çalışmak isteyebilirsiniz. Motivasyonunuzu yükseltmek, sorumluluklarınızı da aksatmamak için sakin kalmaya ihtiyacınız olabilir. İş koşullarınızı geliştirmek noktasında ailenizden ya da çalışma arkadaşlarınızdan fikirler alabilirsiniz.
 
Oğlak (31.05.2023)
Ortaklıklar kurmak ve işinizi bu yönde geliştirmek adına fikirleriniz olabilir. Kime güvenip kiminle yola devam edeceğiniz konusunda aklınızda belli bir kriter oluşturabilirsiniz. Ne istediğini bilmek sizi istemediklerinizden koruyabilir.
 
Terazi (31.05.2023)
İnsanların sizi nasıl gördüğü ve tanımladığı üzerine kafa yorabilirsiniz. Çevrenize iyi bir izlenim bırakma isteğiniz, sizin için bir takıntı oluşturmadığı sürece faydalı olabilir. Bugün düşüncelerinize bu detayı da ekleyerek kendiniz için en iyi sonuca varabilirsiniz.
 
Yay (31.05.2023)
Ekonomik açıdan eksiklerinizi düşünebilirsiniz. Borçlanma ve kredi gibi işlemlerle ilgilenirken kontrollü olmanız gereken noktaların da farkına varabilirsiniz. Dürtüsel hareketlerinizin olumsuz neticelerini toparlamak için bugünü kullanmanızda fayda var.
 
Yengeç (31.05.2023)
Karar alırken hangi kriterleri kullanmanız gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Kendinizi bu anlamda zorlamak yerine biraz akışa bırakmaya ve ihtiyaçlarınızı anlamaya çalışın. Neyin varlığı ve yokluğu yaşantınıza etki ediyorsa bunları belirlemek işinizi kolaylaştırabilir.

 

 

 

Haber Yazılımı